Członkowie Koła Łowieckiego "ORZEŁ"
w Chełmnie




ZARZĄD KOŁA I OSOBY POMOCNICZE 

MAREK GŁÓWCZYŃSKI
Prezes Koła

MAREK DROSZCZ
Łowczy Koła

ROMAN LEWANDOWSKI jr
Sekretarz Koła

ZBIGNIEW ŚWIDLIKIEWICZ
Skarbnik Koła

ZDZISŁAW PROWANCKI
Podłowczy ds. dokarmiania zwierzyny

KRYSTIAN SENTKOWSKI
Podłowczy ds. urządzeń łowieckich; sygnalista

WOJCIECH BURCHARDT
Członek Zarządu Koła ds. informatycznych

ANDRZEJ PAPIERZ
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej; kierownik grupy 5

SEBASTIAN BECKER
Kierownik grupy 1

ROBERT PALUCH
Kierownik grupy 2

MAREK PIEKIELNIAK
Kierownik grupy 3

STANISŁAW RĄCZKA
Kierownik grupy 4

ALEKSANDER PREIS
Honorowy kierownik grupy 4

MARCIN SENTKOWSKI
Kierownik grupy 6

SABINA GARGOL
Kronikarz

MARCIN MIROWSKI
Strona internetowa

79

Aktualnie Członków

147

Od powstania

4

Stażystów

GRUPY PODOPIECZNE

GRUPA NR 1 - obwód łowiecki nr 51

Sebastian BECKER - kierownik grupy
Stanisław BECKER
Tomasz BECKER
Piotr IWANOWSKI
Grzegorz JAKUBOWSKI
Krzysztof KUBNY
Mieczysław MAŚLANKA
Jacek MODLIBORSKI
Kamil MODLIBORSKI
Roman MODLIBORSKI
Andrzej NOWICKI
Mariusz PROWANCKI
Zdzisław PROWANCKI
Adam PRZĄDKA
Bogumił SUKIENNIK
Andrzej WYSOCKI
Tomasz ZDROJEWSKI 

GRUPA NR 2 - obwód łowiecki nr 51

Robert PALUCH - kierownik grupy 2 
Regina GARGOL
Sabina GARGOL
Stanisław GARGOL
Zbigniew GARGOL  
Roman s. Romana LEWANDOWSKI
Wiktor LEWANDOWSKI
Piotr SAJKOWSKI
Zbigniew ŚWIDLIKIEWICZ

GRUPA NR 3 - obwód łowiecki nr 51

Marek PIEKIELNIAK - kierownik grupy
Dariusz BIAŁOOKI
Kazimierz BIŃCZYK
Jan BUGAJSKI
Mariusz BUGAJSKI
Sławomir CHYŁA
Sylwester CIAK
Paweł ĆWIKLIŃSKI
Zbigniew ĆWIKLIŃSKI
Tomasz GNACIŃSKI
Wojciech LEWICKI
Piotr OŻUBKO
Roman PIEKIELNIAK
Szymon PUŁAWSKI
Jerzy SIEKIERKOWSKI  

GRUPA NR 4 - obwód łowiecki nr 51

Stanisław RĄCZKA - kierownik grupy 
Cezary BALEWSKI
Wojciech BURCHARDT
Dariusz EWALD
Marek GŁÓWCZYŃSKI
Wojciech GŁÓWCZYŃSKI  
Aleksander PREIS - Honorowy kierownik
Iwona RĄCZKA

GRUPA NR 5 - obwód łowiecki nr 67

Andrzej PAPIERZ - kierownik grupy
Edmund BOBIN
Marek DROSZCZ
Michał DROSZCZ
Włodzimierz FOLMER
Marek KARWAN
Stanisław KASPRZYK
Jan KOŚCIŃSKI
Romuald KUBACKI
Wojciech KUBACKI
Mateusz PAPIERZ
Dariusz PIASTOWSKI
Andrzej WICHLIŃSKI
Dariusz WICHLIŃSKI
Filip WICHLIŃSKI
Marek WICHLIŃSKI  

GRUPA NR 6 - obwód łowiecki nr 67

Marcin SENTKOWSKI - kierownik grupy
Tomasz JANUS
Bogdan JARZĄB
Leszek Marian KIRJEWSKI
Łukasz MADEJ
Paweł MADEJ
Piotr MADEJ
Marcin MIROWSKI
Jan SENTKOWSKI
Krystian SENTKOWSKI
Maciej SENTKOWSKI
Michał SENTKOWSKI
Tomasz SENTKOWSKI
Edward TEJZA
Anna TEJZA-MIROWSKA  

STAŻYŚCI

Przemysław KMIECIK
Mariusz KULWIŃSKI
Bartosz SALETNIK
Artur MŁYNARSKI

ADRES

Koło Łowieckie "Orzeł"
w Chełmnie 

ul. gen. J. Hallera 9/6 
86-200 Chełmno


Bank Spółdzielczy Chełmno
25 9486 0005 0000 2453 2000 0001

POLITYKA
PRYWATNOŚCI

Copyright © by Koło Łowieckie "Orzeł" w Chełmnie - All Rights Reserved