Członkowie Koła Łowieckiego "ORZEŁ"
w Chełmnie




ZARZĄD KOŁA I OSOBY POMOCNICZE 

MAREK GŁÓWCZYŃSKI
Prezes Koła

MAREK DROSZCZ
Łowczy Koła

ROMAN LEWANDOWSKI jr
Sekretarz Koła

ZBIGNIEW ŚWIDLIKIEWICZ
Skarbnik Koła

ZDZISŁAW PROWANCKI
Podłowczy ds. dokarmiania zwierzyny

KRYSTIAN SENTKOWSKI
Podłowczy ds. urządzeń łowieckich; sygnalista

WOJCIECH BURCHARDT
Członek Zarządu Koła ds. informatycznych

ANDRZEJ PAPIERZ
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej; kierownik grupy 5

SEBASTIAN BECKER
Kierownik grupy 1

STANISŁAW GARGOL
Kierownik grupy 2

MAREK PIEKIELNIAK
Kierownik grupy 3

STANISŁAW RĄCZKA
Kierownik grupy 4

ALEKSANDER PREIS
Honorowy kierownik grupy 4

MARCIN SENTKOWSKI
Kierownik grupy 6

SABINA GARGOL
Kronikarz

MARCIN MIROWSKI
Strona internetowa

80

Aktualnie Członków

139

Od powstania

1

Stażystów

GRUPY PODOPIECZNE

GRUPA NR 1 - obwód łowiecki nr 51

Sebastian BECKER - kierownik grupy
Stanisław BECKER
Tomasz BECKER
Piotr IWANOWSKI
Grzegorz JAKUBOWSKI
Krzysztof KUBNY
Mieczysław MAŚLANKA
Jacek MODLIBORSKI
Kamil MODLIBORSKI
Roman MODLIBORSKI
Andrzej NOWICKI
Mariusz PROWANCKI
Zdzisław PROWANCKI
Adam PRZĄDKA
Bogumił SUKIENNIK
Andrzej WYSOCKI  

GRUPA NR 2 - obwód łowiecki nr 51

Stanisław GARGOL - kierownik grupy 2 
Regina GARGOL
Sabina GARGOL
Zbigniew GARGOL
Roman LEWANDOWSKI
Roman s. Romana LEWANDOWSKI
Wiktor LEWANDOWSKI
Robert PALUCH
Piotr SAJKOWSKI
Zbigniew ŚWIDLIKIEWICZ
Robert ZAKRZEWSKI

GRUPA NR 3 - obwód łowiecki nr 51

Marek PIEKIELNIAK - kierownik grupy
Dariusz BIAŁOOKI
Kazimierz BIŃCZYK
Jan BUGAJSKI
Mariusz BUGAJSKI
Sławomir CHYŁA
Sylwester CIAK
Paweł ĆWIKLIŃSKI
Zbigniew ĆWIKLIŃSKI
Tomasz GNACIŃSKI
Wojciech LEWICKI
Grzegorz MURZYN
Piotr OŻUBKO
Roman PIEKIELNIAK
Szymon PUŁAWSKI
Jerzy SIEKIERKOWSKI  

GRUPA NR 4 - obwód łowiecki nr 51

Stanisław RĄCZKA - kierownik grupy 
Cezary BALEWSKI
Wojciech BURCHARDT
Dariusz EWALD
Marek GŁÓWCZYŃSKI
Wojciech GŁÓWCZYŃSKI  
Aleksander PREIS - Honorowy kierownik

GRUPA NR 5 - obwód łowiecki nr 67

Andrzej PAPIERZ - kierownik grupy
Edmund BOBIN
Marek DROSZCZ
Michał DROSZCZ
Włodzimierz FOLMER
Marek KARWAN
Stanisław KASPRZYK
Jan KOŚCIŃSKI
Romuald KUBACKI
Marian LIPIŃSKI
Mateusz PAPIERZ
Andrzej WICHLIŃSKI
Dariusz WICHLIŃSKI
Filip WICHLIŃSKI
Marek WICHLIŃSKI  

GRUPA NR 6 - obwód łowiecki nr 67

Marcin SENTKOWSKI - kierownik grupy
Zbigniew IZDEBSKI
Tomasz JANUS
Bogdan JARZĄB
Leszek Marian KIRJEWSKI
Łukasz MADEJ
Paweł MADEJ
Piotr MADEJ
Marcin MIROWSKI
Jan SENTKOWSKI
Krystian SENTKOWSKI
Maciej SENTKOWSKI
Tomasz SENTKOWSKI
Edward TEJZA
Anna TEJZA-MIROWSKA  

STAŻYŚCI

Michał SENTKOWSKI

Niech pamięć o Nich pozostanie wśród nas, a knieja szumi nad Ich mogiłą!

Członkowie Koła, którzy odeszli do
"Krainy Wiecznych Łowów"

Mieczysław ADAMKA
Marian BIELAŃSKI
Michał BOJARSKI
Mieczysław CHYŁA
Bernard CYBULSKI
Piotr GARGOL
Zbigniew GŁOWALA
Wiesław GNACIŃSKI
Mieczysław IZDEBSKI
Zdzisław IWANOWSKI
Krzysztof JAKUBOWSKI
Zenon KUBACKI
Eugeniusz KUBNY
Wacław KWIATKOWSKI
Jerzy LEWICKI - przeczytaj biogram
Wacław LIPIŃSKI
Bolesław ŁYŚ
Tadeusz MASTALAREK
Władysław MASTALAREK
Marek MICHALSKI
Tadeusz MODLIBORSKI
Henryk NAPIÓRKOWSKI
Władysław RACIBORSKI
Zygmunt SENTKOWSKI
Jędrzej SIEKIERKOWSKI
Piotr SŁAWIŃSKI
Kazimierz SZLACHETKO
Zygmunt SZYNWAŁD
Zygmunt TYTKIEWICZ
Ireneusz WAKULAK
Adam WARŻAŁA
Jan WĄSIKOWSKI  

Pozostali - byli członkowie Koła

Ryszard ADAMKA, Włodzimierz DROSZCZ - przeczytaj biogram, Zdzisław GAMAŃSKI, Janusz GARGOL, Dariusz GNACIŃSKI, Stanisław GOŁĘBIEWSKI, Tadeusz HABASIŃSKI, Tomasz JABŁOŃSKI, Piotr JASNOCH, Mariusz JELENIEWSKI, Piotr KASPRZYK, Ryszard KWIATKOWSKI, Alojzy LEWANDOWSKI,
Ryszard LUDWIKOWSKI, Antoni MADRUSIŃSKI, Ireneusz NOGALSKI, Leon OSTROWSKI,
Mieczysław PAWELEC, Antoni PUŁAWSKI, Walenty PUŁAWSKI, Stanisław RACIBORSKI,
Mirosław RATAJEK, Roman SATORA, Kazimierz TARGOS - przeczytaj biogram,
Jacek TYTKIEWICZ, Alfons WYDRA, Józef WYDRA.

ADRES

Koło Łowieckie "Orzeł"
w Chełmnie

ul. gen. J. Hallera 9/6

86-200 Chełmno


Siedziba zarządu:
Hotel "Centralny", Chełmno
ul. Dworcowa 23

POLITYKA
PRYWATNOŚCI

Copyright © by KOŁO ŁOWIECKIE ORZEŁ W CHEŁMNIE - All Rights Reserved