Obwody podopieczne


Podział obwodów łowieckich nr 51 i 67 na obwody podopieczne, tzw. grupy.
*Przedstawiona mapka ma jedynie charakter poglądowy.
Kierownicy, jak i członkowie grup, są w pełni odpowiedzialni za całokształt prac hodowlanych w obwodach podopiecznych. Pracą w obwodzie podopiecznym kieruje i nadzoruje kierownik grupy, względnie wyznaczony przez niego myśliwy, w zakresie: dokarmiania zwierzyny, organizowania karmy, ochrony zwierzyny, urządzeń łowieckich i zwalczania kłusownictwa. Wszystkie niedociągnięcia występujące w obwodach podopiecznych należy niezwłocznie zgłaszać do Zarządu Koła.




Grupa nr 1 - obwód łowiecki nr 51
  1. BECKER Sebastian - kierownik grupy
  2. BECKER Stanisław
  3. BECKER Tomasz
  4. IWANOWSKI Piotr
  5. IWANOWSKI Zdzisław
  6. JAKUBOWSKI Grzegorz
  7. KUBNY Krzysztof
  8. MAŚLANKA MIeczysław
  9. MODLIBORSKI Jacek
  10. MODLIBORSKI Kamil
  11. MODLIBORSKI Roman
  12. NOWICKI Andrzej
  13. PROWANCKI Mariusz
  14. PROWANCKI Zdzisław
  15. PRZĄDKA Adam
  16. SUKIENNIK Bogumił
  17. WYSOCKI Andrzej
Grupa nr 2 i 4 - obwód łowiecki nr 51
  1. GARGOL Stanisław - kierownik grupy 2 i 4
  2. GARGOL Regina
  3. GARGOL Sabina
  4. GARGOL Zbigniew
  5. LEWANDOWSKI Roman
  6. LEWANDOWSKI Roman s. Romana
  7. LEWANDOWSKI Wiktor
  8. PALUCH Robert
  9. SAJKOWSKI Piotr
  10. ŚWIDLIKIEWICZ Zbigniew
  11. ZAKRZEWSKI Robert
  1. BALEWSKI Cezary
  2. BURCHARDT Wojciech
  3. GŁÓWCZYŃSKI Marek
  4. GŁÓWCZYŃSKI Wojciech
  5. LUDWIKOWSKI Ryszard
  6. PREIS Aleksander - Honorowy kierownik
  7. RĄCZKA Stanisław
Grupa nr 3 - obwód łowiecki nr 51
  1. PIEKIELNIAK Marek - kierownik grupy
  2. BIAŁOOKI Dariusz
  3. BIŃCZYK Kazimierz
  4. BUGAJSKI Jan
  5. CHYŁA Sławomir
  6. CIAK Sylewster
  7. ĆWIKLIŃSKI Paweł
  8. ĆWIKLIŃSKI Zbigniew
  9. GNACIŃSKI Tomasz
  10. LEWICKI Wojciech
  11. MURZYN Grzegorz
  12. OŻUBKO Piotr
  13. PIEKIELNIAK Roman
  14. PUŁAWSKI Szymon
  15. SIEKIERKOWSKI Jerzy
Grupa nr 5 - obwód łowiecki nr 67
  1. PAPIERZ Andrzej - kierownik grupy
  2. BOBIN Edmund
  3. DROSZCZ Marek
  4. DROSZCZ Michał
  5. FOLMER Włodzimierz
  6. KARWAN Marek
  7. KASPRZYK Stanisław
  8. KOŚCIŃSKI Jan
  9. KUBACKI Romuald
  10. LIPIŃSKI Marian
  11. PAPIERZ Mateusz
  12. WICHLIŃSKI Andrzej
  13. WICHLIŃSKI Dariusz
  14. WICHLIŃSKI Filip
  15. WICHLIŃSKI Marek
Grupa nr 6 - obwód łowiecki nr 67
  1. SENTKOWSKI Marcin - kierownik grupy
  2. IZDEBSKI Zbigniew
  3. JANUS Tomasz
  4. JARZĄB Bogdan
  5. KIRJEWSKI Leszek Marian
  6. MADEJ Łukasz
  7. MADEJ Paweł
  8. MADEJ Piotr
  9. MIROWSKI Marcin
  10. SENTKOWSKI Jan
  11. SENTKOWSKI Krystian
  12. SENTKOWSKI Maciej
  13. SENTKOWSKI Tomasz
  14. TEJZA Edward
  15. TEJZA-MIROWSKA Anna
© 2008 - 2018  Marcin Mirowski i Wojciech Lewicki (2008 - 2015). Wszystkie prawa zastrzeżone.