Członkowie Koła


Aktualnie Koło zrzesza 80 myśliwych (od powstania 140) i ma 1 stażystę.

BALEWSKI
Cezary
BECKER
Sebastian
BECKER
Stanisław
BECKER
Tomasz
BIAŁOOKI
Dariusz
BIŃCZYK
Kazimierz
BOBIN
Edmund
BUGAJSKI
Jan
BURCHARDT
Wojciech
CHYŁA
Sławomir
CIAK
Sylwester
ĆWIKLIŃSKI
Paweł
ĆWIKLIŃSKI
Zbigniew
DROSZCZ
Marek
DROSZCZ
Michał
FOLMER
Włodzimierz
GARGOL
Regina
GARGOL
Sabina
GARGOL
Stanisław
GARGOL
Zbigniew
GŁÓWCZYŃSKI
Marek
GNACIŃSKI Tomasz
k. niemacierzyste
IWANOWSKI
Piotr
IWANOWSKI
Zdzisław
IZDEBSKI
Zbigniew
JAKUBOWSKI
Grzegorz
JANUS
Tomasz
JARZĄB
Bogdan
KASPRZYK
Stanisław
KIRJEWSKI
Leszek Marian
KOŚCIŃSKI
Jan
LEWANDOWSKI
Roman
LEWANDOWSKI Roman
syn Romana
LEWANDOWSKI
Wiktor
LEWICKI
Wojciech
LIPIŃSKI
Marian
LUDWIKOWSKI
Ryszard
MADEJ
Piotr
MAŚLANKA
Mieczysław
MIROWSKI
Marcin
MODLIBORSKI
Jacek
MODLIBORSKI
Kamil
MODLIBORSKI
Roman
MURZYN
Grzegorz
NOWICKI
Andrzej
PAPIERZ
Andrej
PAPIERZ
Mateusz
PIEKIELNIAK
MAREK
PIEKIELNIAK
Roman
PREIS
Aleksander
PROWANCKI
Mariusz
PROWANCKI
Zdzisław
PRZĄDKA
Adam
PUŁAWSKI
Szymon
RĄCZKA
Stanisław
SENTKOWSKI
Jan
SENTKOWSKI
Krystian
SENTKOWSKI
Maciej
SENTKOWSKI
Marcin
SENTKOWSKI
Tomasz
SIEKIERKOWSKI
Jerzy
SUKIENNIK
Bogumił
ŚWIDLIKIEWICZ
Zbigniew
TEJZA
Edward
TEJZA-MIROWSKA
Anna
WICHLIŃSKI
Andrzej
WICHLIŃSKI
Dariusz
WICHLIŃSKI
Marek
ZAKRZEWSKI
Robert

oraz
GŁÓWCZYŃSKI Wojciech,
KARWAN Marek (k. niemacierzyste),
KUBACKI Romuald,
KUBNY Krzysztof,
MADEJ Łukasz,
MADEJ Paweł,
OŻUBKO Piotr,
PALUCH Robert,
SAJKOWSKI Piotr,
WICHLIŃSKI Filip,
WYSOCKI Andrzej.

Stażyści Koła


  1. BUGAJSKI Mariusz
 

Członkowie Koła, którzy odeszli do "Krainy Wiecznych Łowów"


Adamka Mieczysław
Bielański Marian
Bojarski Michał
Chyła Mieczysław
Cybulski Bernard
Gargol Piotr
Głowala Zbigniew
Gnaciński Wiesław
Izdebski Mieczysław
Jakubowski Krzysztof
Kubacki Zenony
Kubny Eugeniusz
Kwiatkowski Wacław
Lewicki Jerzy - przeczytaj biogram
Lipiński Wacław
Łyś Bolesław
Mastalarek Tadeusz
Mastalarek Władysław
Michalski Marek
Modliborski Tadeusz
Napiórkowski Henryk
Raciborski Władysław
Sentkowski Zygmunt
Siekierkowski Jędrzej
Sławiński Piotr
Szlachetko Kazimierz
Szynwałd Zygmunt
Tytkiewicz Zygmunt
Wakulak Ireneusz
Warżała Adam
Wąsikowski Jan

Zapraszamy do obejrzenia galerii , w której umieszczone są również zdjęcia śp. Kolegów.

 

Pozostali - byli członkowie Koła


Adamka Ryszard, Droszcz Włodzimierz - przeczytaj biogram, Gamański Zdzisław, Gargol Janusz, Gnaciński Dariusz, Gołębiewski Stanisław, Habasiński Tadeusz, Jabłoński Tomasz, Jasnoch Piotr, Jeleniewski Mariusz, Kasprzyk Piotr, Kwiatkowski Ryszard, Lewandowski Alojzy, Mardusiński Antoni, Nogalski Ireneusz, Ostrowski Leon, Pawelec Mieczysław, Puławski Antoni, Puławski Walenty, Raciborski Stanisław, Ratajek Mirosław, Satora Roman, Targos Kazimierz - przeczytaj biogram, Tytkiewicz Jacek, Wydra Alfons, Wydra Józef.

Zapraszamy do obejrzenia galerii , w której umieszczone są również zdjęcia w/w Kolegów.

 

© 2008 - 2018  Marcin Mirowski i Wojciech Lewicki (2008 - 2015). Wszystkie prawa zastrzeżone.